Animal Show

Opinie o Animal Show

WYBRANE CYTATY

Opinie o ANIMAL SHOW Największej Wystawie Zoologicznej na południu Polski

Opinie o innych targach zoologicznych

„Fajna wystawa stoisko motyli bylo super”

„Było super i moje koty dostały co nieco:))”

„I jak co roku nie umiałam od was wyjść 😄”

„Świetna wystawa! 🙂”

„Świetna wystawa ! 😀 polecę znajomym”

„Było cudnie,dziękuję”

„Dziękujemy!! Do zobaczenia za rok, było świetnie.”

„Było rewelacyjnie, dziękujemy”

„Byłam i widziałam.Supeer”

„Super impreza! Brawo WY!!!”

„Fantastycznie było!”

„Było super! Dziękujemy :-).”

„Witam, my również dziękujemy za spotkanie i mamy nadzieję na ponowne za rok :)”

„Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału. Nie mieliśmy możliwości porozmawiać osobiście, więc jedynie droga mailową możemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami.

Już w roku ubiegłym Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a doświadczenia z tamtego pobytu pozwoliły nam jeszcze lepiej przygotować się do tegorocznej edycji.  Obsługa imprezy przez aż 3 kucyki i 2 duże konie umożliwiła płynne korzystanie z przejażdżek i całkowitą minimalizację kolejek – rodzice z dziećmi nie czekali dłużej niż 5-8 minut.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w przedsięwzięciu i mamy nadzieję, że wysoki poziom realizacji przez nas obsługi stoiska spełnił również Państwa oczekiwania.

Serdecznie pozdrawiamy i polecamy się na kolejny rok. Marta Polaczek-Bigaj

Ośrodek Jeździecki Faruk”

„Świetne wydarzenie. Warto było przyjechać. 🐍🐶🐢🐇🐎 to lubię ☺”

„chcieliśmy serdecznie podziękować za możliwość udziału w Animal Show. To sama przyjemność uczestniczyć w tak profesjonalnie przygotowanym wydarzeniu w którym dodatkowo można było spotkać tylu wspaniałych ludzi.

Dziękujemy, Ekipa Bike Cafe. „

„Nie wiem co tam było super oszustwo bilet rodzinny 45zł a wystawę można było przejść w 5 min w dodatku za każde zdjęcie trzeba było płacić ekstra o czym nie informowano wystawa psów niedziela godzina 10 dwie rasy, ptaki dwa stoiska, akwaria o morskich można zapomnieć chociaż miały być, holenderskiego nie było wcale, ogólnie bieda za tą cenę lepiej było jechać od razu do zoo i atrakcji mega więcej. Ogólne wielkie oszustwo”

„W Krakowie było lepiej więcej było pasjonatów ze zwierzakami a tutaj same firmy. Akwarystyka klękła zabrakło chodwców krewetek nawet nikt nie wystawił bojowników czy głupiego pawiego oczka mało było ras psów gdzie dzieci mają interakcję ze zwierzakiem. I nie rozumiem co robi sprzedawca ekierek na takiej imprezie więcej zwierzaków pasjonatów z którymi można pogadać dotkną zwierzaka a mniej firm ludzie pojechali tam dla zwierząt a nie na zakupy do zoologicznego.”

„Poziom żałosny! Kilka zwierzaków ledwo żywych od wymęczania, wystawcy z łapanki, atrakcji 0. Polska branża zoologiczna jest 1000 lat za zachodem gdzie byle jaki sklep zoologiczny ma więcej do zaoferowania niż te „targi”.”

„Ja generalnie też zachwycona do końca nie było. Było za głośno to raz. Koty niektóre mega umęczone i przestraszone. Kawie w małych klatkach i bez wody i z ptaków tylko ogromną ilość kanarków a papugi dwa gatunki jeszcze umęczone i bez owoców .Jedna wydawała się chora .Fajny pomysł ale z podejściem bardziej na zarobek nie patrząc na komfort zwierząt a szkoda”

„Dzieci owszem zachwycone. Jednak realnie patrząc za takie pieniądze spodziewałam się czegoś innego😞”

„Zgadzam się… szkoda kasy i czasu tam spędzonego. Bardzo mało zwierząt z gadów parę węży, masakra.”

„Ogólnikowo w Krakowie było fajniej więcej pasjonatów ze zwierzakami można było pogadać a w Katowicach same firmy i nie wiem po co na takiej imprezę np. Sprzedawca ekierek czy innego badziewia.

„Strata kasy na wstęp. Tyle reklamy co tam ma być. Wystawa niby dużą miała być . A tam max 30min się zwiedza”

„Bilety droższe jak na stronie. Mało zwierzątek, więcej stoisk handlowych.”

„Jestem lekko rozczarowana… miały być gryzonie… a były tylko świnki :(”

„Po cenie biletów spodziewałam się czegoś więcej niż stoisk z karmą i smyczami, a każda dodatkowa atrakcja dodatkowo płatna 😠”

„Są jakieś zwierzaki przynajmniej? Mamy bilet na jutro, ale po obejrzanych fotkach niespecjalnie to wygląda? Reklama chyba głównie firm”