Animal Show

Opinie 2018

„Dziękujemy bardzo serdecznie za zaproszenie, dobrą organizację, życzliwość i profesjonalizm. Cieszymy się że mogliśmy gościć na Animal Show <3”
~ Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza

„Jako wystawca dziękuję serdecznie, za super współpracę, a P.Krzysztofowi za wielką pomoc jaką nam udzielił byśmy byli mega zadowoleni.Psy zmęczone odsypiaja weekend 😉 Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i mamy nadzieję, że odpowiedzielismy na wszystkie zadawane pytania dotyczące rasy sznaucera miniaturowego 🙂 Do zobaczenia za rok!!”
~ Monika Sołtys

„Dziękujemy serdecznie za pozdrowienia i już zgłaszamy się na przyszłoroczny ANIMAL SHOW”
~ Jarosław Zając LUBRIC

„Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału były to dla nas fantastyczne dni.
Mamy nadzieję, że również nasze zwierzęta wzbogaciły wystawę.
Zgłaszamy chęć udziału w V edycji. Termin już sobie wpisujemy.”
~ Hodowla Alpak Coniraya

„Chiałybyśmy podziękować za możliwość wzięcia udziału w tegorocznym Animal Show. Imprezę uważamy za bardzo udaną Stoisko naszych hodowli cieszyło się dużym zainteresowaniem a psiaki sprawiły wiele radości najmniejszym zwiedzającym
Z chęcią weźmiemy udział w Animal Show w następnym roku. Mamy już nowe pomysły na to jak sprawić by stoisko było jeszcze większą atrakcją dla zwiedzających niż w tym roku Możliwe, że w przyszłym roku dołączy do nas kolejna rasa.

Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Pozdrawiamy”
~Izabela Guzanek – hodowla chihuahua i boston terrier Apolonia’s Wild Band FCI www.awb-dogs.com
~Ilona Bartkowiak – hodowla chihuahua Crazy Passion FCI www.crazypassion.pl

„Szanowni Państwo,

było nam bardzo miło gościć u Państwa. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, profesjonalną organizację, pomoc i życzliwość okazywaną na każdym kroku w czasie tych dwóch spędzonych razem dni. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok 🙂

Pozdrawiamy bardzo serdecznie.
w imieniu GPR OSP Goszcza Grażyna Węglarczyk”

„Wg mnie impreza godna wpisania w kalendarz na lata następne 😊. Ogólnie bardzo dobra organizacja, prowadzenie narracji, pokazy.. wszystko czego oczekują odwiedzający. Powiem, ze jako wystawca stoiska – jestem mile zaskoczony. Nie chodzi tutaj o wyniki sprzedażowe, ale o ogólne wrażenia.

Jeżeli będziecie Państwo organizowali następne edycje, proszę o informacje. Teraz wiem, czego mogę się spodziewać i czego Panstwo oczekujecie.

Zdecydowanie – BRAWO !
Bardzo dziękuję za możliwość udziału w tym wydarzeniu.
Pozdrawiam serdecznie”
~Aleksander Kowalski – Atlantis Partner