FAQ

18-19 maja 2019 w godz. 10.00 – 17.00Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14
Jeden dzień wystawowy tj. 10.00 – 17.00
Bilet powinien pojawić się w Twoim koncie pocztowym lub aplikacji do 24h po zakupie. Jeżeli po upłynięciu tego czasu nadal nie masz biletu to napisz na support@goingapp.pl. Na powyższy adres możesz pisać również w innych sprawach dotyczących biletów on-line.
Nie, ze względu na obowiązujące przepisy weterynaryjne oraz warunki bezpieczeństwa.
Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, Kraków Tramwaje: 9, 20, 50 – przystanek Klimeckiego Samochodem - Mapa dojazdu
Będą zarówno atrakcje bezpłatne (w cenie wykupionego biletu) oraz dodatkowe atrakcje płatne dla dzieci w każdym wieku.
Fotografowanie dozwolone jest wyłącznie za zgodą hodowcy oraz wystawcy ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt – są to decyzje niezależne od organizatora.
Jak najbardziej, nasi Wystawcy to także producenci akcesoriów, karmy dla zwierząt, a także sklepy zoologiczne,
Podczas wystawy obowiązuje zakaz sprzedaży zwierząt (ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, Dz.U. 1997 Nr 111 poz. 724)!
Na terenie wystawy obowiązuje zakaz dokarmiania zwierząt.
Wraz z wykupieniem biletu odwiedzający otrzymuje opaskę, dzięki której może wychodzić i wracać do hali przez cały czas trwania Wystawy.
Program wystawy znajdziecie Państwo z zakładce „program wystawy”. Organizator zaznacza, że Wystawa Animal Show jest to organizm żywy, a naszym głównym celem jest dbanie o dobro zwierząt obecnych na wydarzeniu. Tym samym Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne przesunięcia w programie, jak również za nieobecność zwierzęcia z przyczyn losowych . Jest to uwarunkowane bezpieczeństwem zwierząt Wystawy Animal Show