Animal Show W pigułce

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki

W jednym miejscu gromadzimy rozmaite gatunki i rasy zwierząt, które można zobaczyć z bliska, nawet dotknąć.

Edukacja

W Wystawie biorą udział hodowcy, eksperci, a także pracownicy naukowi na co dzień zajmujący się tematyką zwierząt, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Animal Show to świetna okazja do poznania bliżej zagadnień związanych z hodowlą, życiem i zachowaniem zwierząt.

Rodzinny weekend

Animal Show Kraków to najlepsze wydarzenie do spędzenia czasu z rodziną. Przygotowaliśmy ciekawe prelekcje i pokazy, które budzą zainteresowanie osób w każdym wieku. Nie również atrakcji dla najmłodszych.

Dbamy o bezpieczeństwo zwierząt wystawowych

Zwierzęta biorące udział w Wystawie pochodzą ze sprawdzonych hodowli, posiadają niezbędne badania i szczepienia. Nad ich zdrowiem, przez cały czas trwania Wystawy, czuwa lekarz weterynarii.

Pomagamy zwierzakom

Współpracujemy z fundacjami oraz stowarzyszeniami. Biorąc udział w Wystawie możesz wesprzeć działalność charytatywną, a także poznać ich podopiecznych. Jeżeli zdecydujesz się przygarnąć zwierzaka otrzymasz rzetelne porady oraz pomoc w procesie adopcji.

Doskonała lokalizacja

Dojedziesz do nas komunikacją miejską, a przystanek docelowy znajduje się pod halą targową. Jeżeli przyjedziesz samochodem skorzystasz z bezpłatnego parkingu przeznaczonego dla ponad 700 samochodów.

Wystawa w hali targowej

Naszą Wystawę organizujemy w pomieszczeniu hali, dlatego odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych. 

Strefa Gastro

Zadbaliśmy o podniebienia i żołądki zapraszając Foodtrucki, które wspólnie tworzą Strefę Gastro. W ofercie znajdziecie zestawy obiadowe, dania z grilla, menu dla dzieci, burgery, frytki belgijskie, sałatki, zapiekanki, hot dogi, kawę, herbatę, zimne napoje, lody, gofry oraz wiele innych smacznych przekąsek

Strefa Animacji

W bezpłatnej Strefie Animacji najmłodsi będą mogli się wyszaleć w zabawach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. W kąciku kreatywności każde dziecko będzie mogło puścić wodzę fantazji i stworzyć niepowtarzalne rysunki oraz inne kreacje plastyczne o tematyce zwierzęcej.

Konkursy z nagrodami

Rozdajemy atrakcyjne nagrody w rozmaitych konkursach, zadaniach i quizach.